Märgikandjad

Agrieta OÜ

Ettevõtte tegevusaladeks on omatoodangu - käsitöö, hoidised, küpsetised müük ja pärimusretseptide järgi valmistatud talutoidu catering teenuse pakkumine. 
Lisaks pakutakse ka majutusteenust ning vana ja väärikas suitsusaun ootab saunalisi.

SÄÄSTLIK
Talus valmib omatoodang, mille tooraine tuleb suures osas põllult ja metsast - saadustest valmistatakse hoidiseid ja talutoitu. Tarneahel on lühike, kuna ise toodetakse ja turustatakse. Et kogu saak ära kasutada, on toidu valmistamiseks kasutatavad retseptid hoolega läbi mõeldud.
Talul on tunnustatud koduköök, kus toidu valmistamine toimub madalal kuumusel. Majas on elektri- ja puudega köetav pliit ning ahi.
Säilitusaineid pakutavates toodetes ei kasutata. 

PUHAS
Kalda Loodustalu ootab kliente, kes hoolivad pärandist ja loodusest. Talus sorteeritakse jäätmeid ning palutakse ka külalistel seda teha. Ka talutoidu cateringiga seotud üritustel sorteeritakse jäätmeid ning tagatakse täieliku puhtus ja kord.
Kasutatavad pakendid on sertifikaatidega, hoidised on taaskasutatavates klaaspurkides.
Tootmisel kasutatakse enda kasvatatut ning väetiseid ei kasutata.

TAASKASUTAV
Hoidised pakendatakse taaskasutatavasse klaastaarasse. Talutoidu cateringis kasutatavad nõud on keraamilised ja samuti korduvkasutatavad.

HOOLIV
Koostöö catering partnerina Alle-Saija Teatritalu lavastusprojektide juures, pakkudes nii metsa-, talu- kui temaatilisi õhtusööke ja ka suupistetega gurmeed erinevate teatrietenduste ning teatriõhtute juurde. 
UMA MEKK ja Rohelisem Põlvamaa saadud märgised, kuulumine MTÜ Postitee võrgustiku.

eu