Märgikandjad

OÜ Hõbepõllu

Talu põhitegevusala on mahemunade müük ning hooajaliselt ka mahekanade müük. 
Lisaks on talus nii ristandlihaveised liha saamise eesmärgil kui tõuveised aretuseesmärgil. Müüakse pidevalt kontrollitud tervisega maheveiseid.
Hõbepõllu OÜ tegeleb ka ratsutajate väljaõppega ning huvilistel on võimalik õppida lihtsalt ratsutamisest kui võistlemisest. Lisaks õpetatakse lastele nii rakendit kui noorhobustega tegelemist.

SÄÄSTLIK
Ettevõtte tegevuses väljendub selle omanike mõtteviis tarbida vähe ja teha ise. Et tegemist on 90% mahetaluga (hobuseid ei saa mahedaks võtta, kuna nad käivad kodust väljas sõitmas), käib kogu ettevõtte tegevus kooskõlas loodusega, raiskamist ei toimu, talus elavad loomad on hästi hoitud, sõbralikud. 

PUHAS
Talul on 100% maad mahedad ning ei kasutata ei kunstlikke väetisi ega mürke - loomad ise tegelevad väetamisega looduslikul teel.
Pakkeruumis on kasutatud ÖKO märgistusega värve.

TAASKASUTAV
Ettevõte propageerib taaskasutust. Munakarbi silte valmistatakse ise ning kasutatakse karpidel korduvalt. Kõik, mis ei sobi lõkkesse või prügikasti, sorteeritakse jäätmejaama viimiseks. Erakliendid hoiavad alles munakarpe, et neid taaskasutada.

HOOLIV
Tallu soetatakse vili koostööpartneritelt Põlvamaalt ja lähiümbrusest. Tehakse palju koostööd oma piirkonna elanike ning talunikega. Lisaks käivad paljud Põlvamaa lasteaiad talus õppeprogrammidel.

eu