Märgikandjad

Ecosauna Project OÜ

Ecosauna Project OÜ tegeleb töötleva tööstusega - kokkupandavate puitehitiste tootmine: saunad, kämpingmajad, kümblustünnid.

SÄÄSTLIK
Ecosauna Project OÜ toodab kvaliteetseid ja pika kasutusajaga puitehitisi. Pika eluea tagab termotöödeldud puit Thermoarena OÜ-st, kus kasutatakse säästlikult energiat selle omaduse saavutamiseks.
Toormaterjal tuleb peamiselt Eestist ja Soomest. Samuti eksport kaup liigub võimalikult täis mahutatud tent haagistega välismaale. Seda kõike selleks, et oleks võimalikult väike transpordi jalajälg.

PUHAS
Toormena kasutatakse peamiselt puitmaterjali, mis on taastuv loodusvara (selle loodusvara eluea pikendamiseks kasutatakse termotöödeldud puitu). Toore tuleb firmast, kes omistab sertifikaate FSC ja PEFC.
Oma tehases kasutatakse päikesepaneelidest toodetud energiat nii palju, kui võimalik. Samuti on tehas energiasäästlikult ehitatud, et ei oleks suurt kütte kadu.
Kümblustünnidele pakutakse kaasa loodussäästlikke ning ilma kemikaalideta puhastusvahendeid (filtreid, kloorivabasid puhastustabelette), mille tulemusena kliendid vähendavad vee tarbimist ja vee vahetamist.

TAASKASUTAV
Tehases sorteeritakse pakendeid sh kile, mis tuleb ka taaskasutatuna Sarexist OÜ-st. Samuti kasutatakse ümbertöödeldud pakkematerjali Räpina paberivabrikust. Taaskasutuseks läheb ka kogu tooraine jääk - puit, mis lõpetab küttena kellegi ahjus. Kümblustünnide sisude alused ning penoplasti jäägid (plastik sisu kaitseks transpordi käigus tootja poolt) korjatakse kokku ning saadetakse tootjale tagasi, et saaks uuesti kasutada.

HOOLIV
Ettevõtte töötajatel on väärikad töötingimused ning neid tunnustatakse hea töö eest. Mitu korda aastas korraldatakse töötajatele koosviibimisi - jõulud, jaanipäev, tähtsamate riiklike pühade tähistamine.
Toetatakse ka Põlvamaal toimunud üritusi ning võistlusi ning tehakse aktiivselt koostööd teiste Põlvamaa ettevõtetega erinevates valdkondades.

eu